S úsměvem 14

01. 06. 2012 Kateřina Barabášová Úsměvy živočicha 2814x 0
S úsměvem 14 A nastolíme pořádek! Už jste slyšeli o nové psí vyhlášce? Zřejmě z lenosti majitelů došlo i na naše miláčky, kteří jsou nuceni sami po sobě uklízet. Inu, nadšením neoplývají, zato budou parčíky krásně čisté.

 

Proč je zapotřebí tyto výše uvedené informace zmínit? Erwan právě studuje na zkoušku z práva. Její součástí je i praktický úkol týkající se mapování terénu. Opičák se proto vydal do místní věznice. Sesbíral dané údaje pro svou analýzu a  v momentě, kdy byl na odchodu, spatřil srdceryvný příběh veverky a svého druha, který ji pravidelně navštěvuje. Uvědomil si, jak i smutné příběhy mohou být krásnými a radostnými.


kk

,,Drahá, už na tebe doma čekáme. Za týden by tě měli pustit."

 

Za veverkou do vězení

Zdroj:Flickr,,Nechápu tyhle moresy týkající se převýchovy psů. Na co máme páníčky?!"

 

Pes uklízí v parku

Zdroj:Flickr 

opice O šnecích

Jdou dva šneci vedle sebe a jeden říká druhému: ,,Ty jsi nějakej skleslej, co se stalo?",,Áále, loni mi utekla manželka s dětmi. Nejhorší je, že je pořád támhle vidím."

opice O papouškovi

Jeden kouzelník pracoval na rekreační lodi a jelikož se publikum měnilo, mohl opakovat stejné triky stále dokola. Měl však jeden problém: Kapitánův papoušek viděl ta kouzla tolikrát, že za tu dobu pochopil, v čem triky spočívají a začal narušovat show tím, že je ostatním prozrazoval. Křičel například: "Podívejte - to není ten samý klobouk. Pozor - má pod stolem schované květiny! Cha - všechny karty jsou esa." Kouzelník zuřil, ale nemohl proti tomu nic dělat, protože papoušek patřil kapitánovi. Jednou však došlo k nehodě a loď se potopila. Kouzelník se zachránil na kusu prkna, ale zjistil, že spolu s ním pluje na prkně i papoušek. Dívali se jeden na druhého, ale nepromluvili spolu ani slovo. Přešly tak tři dny a čtvrtého dne papoušek jako první promluvil: "O.K.vzdávám to. Nemůžu na to přijít. Kam jsi tu loď schoval?"

opice O praseti, býkovi a kuřátku

Domácí zvířata soutěží, kdo nažene nejvíc hrůzy. Prase říká: Vyválím se v blátě, začnu chrochtat a běhat, drůbež se poleká a uteče ode mne. Býk říká: Zvednu vysoko hlavu, trochu zafuním, rozběhnu se po louce a rozeženu všechny krávy a ovce. Kuřátko říká: Lehnu a budu dělat, že jsem mrtvé. A půl republiky bude strachem bez sebe.


Vložit komentář

Zpracovávám data

soutěž

Přihlášení

Zpracovávám data

Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se

Anketa

Jaký hmyz nesnesete v pokoji?
  3% (68)
  8% (196)
  1% (36)
  1% (36)
  1% (19)
  17% (423)
  68% (1649)

Hlasovalo 2427 lidí

Všechny ankety

Aktuality

17. 06. 2016

Kdo vede v anketě o nesnesitelném hmyzu v pokoji

V anketě jednoznačně vede Sršeň obecná, která předběhla dokonce i berušku! :-) Není se čemu divit. Kdo by se nebál tohoto 21-35 mm velkého...Více zde

22. 11. 2015

Vítězové soutěže: Poznejte živočicha

Děkujeme všem účastníkům soutěže: Poznejte živočicha na fotografii, která proběhla na facebooku. Gratulujeme vítězům k výhře...Více zde

01. 07. 2015

Nový autor článků

Od dubna letošního roku, přispívá na Živočicha svými články nový autor Petr Šopejstal. K dnešnímu dni vytvořil několik...Více zde

navštivte ZOO

útulky v ČR

Živočich na sociálních sítích


Twitter


TOPlist


© 2010 - 2015 Živočich.com

Webdesign Strita.Design and CMS: www.vades.cz