S úsměvem 16

13. 06. 2012 Kateřina Barabášová Úsměvy živočicha 2526x 0
S úsměvem 16 Práce, práce, a zase tvrdá práce! Už dost snění! Erwan zaspal dobu a pod rukama mu utekla pracovní činnost, na kterou pozapomněl. Tentokrát si ,vzal na triko" interview s rekordmany či velmi talentovanými živočichy. Na výzvu diváků jsme v redakci obdrželi tip nejmenované paní na jejího výjimečného souseda křečka horolezce, jenž s láskou zdolává vrcholky nejvyšších hor světa. A protože se v blízké době chystá pokořit samotnou K2, Erwan si nemohl nechat ujít tuto jedinečnou příležitost ke krátké disputaci.

 

Hodili jste někdy práci na svého miláčka jenom proto, že jste se vyrazili někam pobavit? Pozor, na mysli máme miláčka zvířecího! Tento způsob praktikuje páníček německého ovčáka Erda, psa, který se díky svému majiteli naučil programování na PC. Erdo je ve svém oboru odborníkem dokonce natolik, že předčí i lidské schopnosti programátorů a co se týče i živočišné říše, je jedničkou. Samozřejmě nic není zadarmo. Roky práce zaučování byly náležitě odměňovány vytříbenými pochoutkami psích miláčků.


kk

,,Za týden se chystám na K2, tak trochu trénuju."

 

Křeček horolezec

Zdroj:Flickr,,To je tada něco! Páníček je skvělej, v klidu šel na párty a já mám prej dokončit všechnu práci za něj. Jak to mám však udělat, když mi tady vyskakuje tisíc oken s chatujícími slečnami?"

 

Ovčák pracuje na pc

Zdroj:Flickr 

opice O psovi

"Pane kolego, nechcete si koupit psa, který umí mluvit?" ,,Nežertujete...?V tom pes se slzami v očích říká: "Pane, kupte si mě! On mi nedá ani pořádně nažrat. Bije mě a všelijak mě týrá...!" ,,Proč ho chcete prodat? Vždyť ten pes je světový unikát!",,Protože strašně lže!"

opice O poctivém pánovi

Přijde pán do obchodu se zvířaty a povídá prodavači: ,,Prosil bych tři potkany, dvě myši, 25 švábů a 40 pavouků.",,Uff, no, snad to dám dohromady. Na co to vůbec potřebujete?",,Ale, stěhuji se a ve smlouvě je bod: vrátit byt ve stavu, v jakém jsem jej dostal.",,Vy jste šprýmař", usměje se pobaveně prodavač.,,No, mne to moc k smíchu nepřijde - odpoledne jdu vykopat toho dědu, ke kterému jsem se tenkrát přistěhoval..."

opice O kočkách

Potkaly se dvě kočky. První povídá: ,,Mňau." Druhá: ,,Bééé." První: ,,Co to děláš?" Druhá: ,,Učím se cizí jazyky!"


Vložit komentář

Zpracovávám data

soutěž

Přihlášení

Zpracovávám data

Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se

Anketa

Jaký hmyz nesnesete v pokoji?
  3% (68)
  8% (196)
  1% (36)
  1% (36)
  1% (19)
  17% (423)
  68% (1649)

Hlasovalo 2427 lidí

Všechny ankety

Aktuality

17. 06. 2016

Kdo vede v anketě o nesnesitelném hmyzu v pokoji

V anketě jednoznačně vede Sršeň obecná, která předběhla dokonce i berušku! :-) Není se čemu divit. Kdo by se nebál tohoto 21-35 mm velkého...Více zde

22. 11. 2015

Vítězové soutěže: Poznejte živočicha

Děkujeme všem účastníkům soutěže: Poznejte živočicha na fotografii, která proběhla na facebooku. Gratulujeme vítězům k výhře...Více zde

01. 07. 2015

Nový autor článků

Od dubna letošního roku, přispívá na Živočicha svými články nový autor Petr Šopejstal. K dnešnímu dni vytvořil několik...Více zde

navštivte ZOO

útulky v ČR

Živočich na sociálních sítích


Twitter


TOPlist


© 2010 - 2015 Živočich.com

Webdesign Strita.Design and CMS: www.vades.cz