S úsměvem 18

26. 06. 2012 Kateřina Barabášová Úsměvy živočicha 2991x 0
S úsměvem 18 Už jste to slyšeli? Velký skandál o slečně Kittyové, kočičí mámě, která doslova ,,sbírá“ kočky z ulice a poskytuje jim svůj domov. Její dům je však zahlcen kočkami, o které majitelka z důvodu vysoké kvantity nestíhá pečovat. Jak celý příběh dopadne? O tom můžeme jen spekulovat. Momentálně jedno z nejaktuálnějších témat Londýna vychází každý den v tisku a médiích. Miss Kittyová je silná kočka, která se s bulvárem a děním kolem zdatně vyrovnává po svém.

 

Erwanovi jsme doporučili osobní návštěvu ještě před tím, než článek vyjde i u nás a také proto, abychom se nedrželi nepravdivých spekulací. No a my z redakce zůstáváme ,,doma“. Prázdniny nás však taktéž neminou. A aby nám to nebylo líto, obdrželi jsme pohled od kolegů – novinářů ze ,,studených“ prázdnin. Vypadá to, že si ji báječně užili!


kk

,,Paci, paci, ty můj kloučku, schovám si tě do kloboučku. Dám ti sladkou travičku,a pak rovnou z pekáče, dám si tebe na másle!"

 

Králící si hrají ve sněhu

Zdroj:Flickr,,Bulvár mě nikdy nerozcupuje!"

 

Kočka je naštvaná na bulvární tisk

Zdroj:Flickr

 


 

opice O slimákovi

Na dveře domu zaklepe slimák. Majitel domu otevře a když vidí, že to byl slimák, naštvaně ho odhodí. O deset roků později zazní znovu buchot na dveře. Majitel otevře a ve dveřích se objeví naštvaný slimák: ,,Co to mělo znamenat?!"

opice O králících

,,Co máte v tom kufru?" vyzvídá úředním hlasem celník. ,,Krmení pro králíky," informuje občan. ,,Ukažte." Pan Novák tedy s nevolí otevírá zavazadlo..., v něm káva, koňak, čokoláda, drahé doutníky, šunka. ,,Tak tohle budou žrát králíci?" zvedá obočí státní zaměstnanec. ,,Když nebudou," rozhoduje Novák, ,,tak nedostanou nic, potvory rozmlsané!"

opice O křečkovi

Pokladač lina přijde do baráku. Má položit stovky čtverečných metrů lina. Když položí první stovku, hledá cigarety. Nemůže je najít. Pak zahlédne uprostřed místnosti bouli. Vezme palici a bouchá tak dlouho, dokud není podlaha úplně rovná. ,,No přece to teď nebude předělávat“. Pak přijde majitelka domu: ,,Tady máte zaplaceno dopředu, mistře. Jo a cigarety jste si nechal v kuchyni na ledničce. Jo a neviděl jste tu někde našeho křečka?"


Vložit komentář

Zpracovávám data

soutěž

Přihlášení

Zpracovávám data

Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se

Anketa

Jaký hmyz nesnesete v pokoji?
  3% (68)
  8% (196)
  1% (36)
  1% (36)
  1% (19)
  17% (423)
  68% (1649)

Hlasovalo 2427 lidí

Všechny ankety

Aktuality

17. 06. 2016

Kdo vede v anketě o nesnesitelném hmyzu v pokoji

V anketě jednoznačně vede Sršeň obecná, která předběhla dokonce i berušku! :-) Není se čemu divit. Kdo by se nebál tohoto 21-35 mm velkého...Více zde

22. 11. 2015

Vítězové soutěže: Poznejte živočicha

Děkujeme všem účastníkům soutěže: Poznejte živočicha na fotografii, která proběhla na facebooku. Gratulujeme vítězům k výhře...Více zde

01. 07. 2015

Nový autor článků

Od dubna letošního roku, přispívá na Živočicha svými články nový autor Petr Šopejstal. K dnešnímu dni vytvořil několik...Více zde

navštivte ZOO

útulky v ČR

Živočich na sociálních sítích


Twitter


TOPlist


© 2010 - 2015 Živočich.com

Webdesign Strita.Design and CMS: www.vades.cz