S úsměvem 22

04. 08. 2012 Kateřina Barabášová Úsměvy živočicha 2348x 0
S úsměvem 22 Žhavá vedra Erwanovi opravdu nesvědčí. Tentokrát zatoužil po létání. Jeho euforie čerpá zřejmě ze způsobu života, jenž vedl dávno v minulosti. Hrátky mezi stromy, vítr na rukou, pány lesního království. Malý opičák se v plenkách snášel mezi mohutnými větvemi hluboké džungle. S úrovní korun stromů nikdy předtím nepocítil tíhu. Nyní na sebe pojal břímě lidské, kontrastující se ,,svobodou" animální.

 

Opičák se vydal na ptačí pozorování nejen do přírody. I v naší zemi se v rámci turistického ruchu slétávají jedinci různých národností. Není proto divu, že je může hned několik věcí překvapit.


 

,,Drahoušku, opalovat se budeme jindy!"

 

Kachny na chodníku

Zdroj:Flickr,,Hele brácho, kde to jsme?" ,,Nevím. Každopádně v tomto světě mají divné stromy."

 

Lišky v přírodě

Zdroj:Flickr

 


 

opice O kočce a kocourovi

Kocour si uprostřed noci na střeše namlouvá kočku, chodí kolem ní a lichotí jí. Kočka pořád nic, až jí kocour zašeptá do ucha: ,,Umřel bych pro tebe..." A na to se kočka zeptá: ,,A kolikrát?"

opice O králíkovi

Přijde králík do železářství a povídá: „Dobvý den, máte těfnění?” A prodavač povídá: „Nemáme, králíku, a už sem nechoď.” Tak přijde králík druhý den a povídá: „Dobvý den, máte těfnění?”„Nemáme, králíku, a jestli eště jednou přijdeš, pověsim tě támhle na ten hřebík.” Králík zase přijde třetí den a povídá: „Dobvý den, máte těfnění?” Tak prodavačka pověsí králíka na hřebík vedle obrazu Václava Klause a králík povídá: „Tys taky chtěl těfnění?”

opice O žížalách

Je krásný jarní den. Ze země vyleze žížala. Kousíček od ní vyleze druhá. První žížala se, opojena májovým vánkem, něžně ptá: ,,Slečno, můžeme se večer sejít?" Druhá odpoví: ,,Co blbneš troubo? Já jsem tvůj zadek!"


Vložit komentář

Zpracovávám data

soutěž

Přihlášení

Zpracovávám data

Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se

Anketa

Jaký hmyz nesnesete v pokoji?
  8% (67)
  23% (193)
  4% (35)
  4% (35)
  2% (18)
  51% (422)
  6% (52)

Hlasovalo 822 lidí

Všechny ankety

Aktuality

17. 06. 2016

Kdo vede v anketě o nesnesitelném hmyzu v pokoji

V anketě jednoznačně vede Sršeň obecná, která předběhla dokonce i berušku! :-) Není se čemu divit. Kdo by se nebál tohoto 21-35 mm velkého...Více zde

22. 11. 2015

Vítězové soutěže: Poznejte živočicha

Děkujeme všem účastníkům soutěže: Poznejte živočicha na fotografii, která proběhla na facebooku. Gratulujeme vítězům k výhře...Více zde

01. 07. 2015

Nový autor článků

Od dubna letošního roku, přispívá na Živočicha svými články nový autor Petr Šopejstal. K dnešnímu dni vytvořil několik...Více zde

navštivte ZOO

útulky v ČR

Živočich na sociálních sítích


Twitter


TOPlist


© 2010 - 2015 Živočich.com

Webdesign Strita.Design and CMS: www.vades.cz