S úsměvem 26

21. 09. 2012 Kateřina Barabášová Úsměvy živočicha 2892x 0
S úsměvem 26 Z Erwanova deníku: Existují dvě skupiny lidí. Pejskaři a ti, kteří dávají přednost kočičímu stvoření. Každá z nich má svá pravidla a zásady a když dojde na konflikt, situace může skončit hádkou alá kočka a pes. Pokud však přejdeme všechny spory, vzniká naopak silné pouto dvou druhů/mazlíčků.

 

Osobně jsem zastáncem říše kočičí. Emancipovanost, věrnost, svoboda a tvrdá hlava. Kdepak noční přízrak, stíny z pekel! Černý kocour se jen tak neschová. Pokud vám vleze pod peřinu, zahřeje vás u nohou a ještě vám svýma zářivýma očima posvítí na knihu. Při dnešní procházce jsem však na kočičí stvoření nenarazil. Ba naopak. V parku jsem potkal konkurenční skupinu, psy!


 

,,Někdo je prostě malej, ale budí respekt skoro za tři."

 

Vtip o psovi 1

Zdroj:Flickr,,Hele, neblázni, aby ti to nezůstalo!"

 

Vtip o psovi 2

Zdroj:Flickr

 


 

opice O hadovi a koze

Potká koza hada a ptá se ho: ,,Kampak se plazíš?"  ,,Ále, pro peníze." říká had. Druhý den se situace opakuje. Potkají se i další den: ,,Kampak se plazíš hade? Zase pro peníze? Ty jich musíš mít!" Hadova trefná odpověď: ,,Kdybys pořád tak nemečela a radši se plazila, tak je budeš mít taky."

opiceveverce a ježkovi

Jde veverka za ježkem, aby ji půjčil rýč. Když už je 50 kroků před jeho obydlím, říká si: ,,No jo, ale co když mi ho ježek nepůjčí?" Když je 40 kroků před ním, říká si:,,On mi ho ale asi nepůjčí." Když je 30 kroků před ním, říká si: ,,On je takový škrt, nepůjčí mi ho." Když je 20 kroků před ním, říká si: ,,On je takový zlý, on mi ho nepůjčí." Když už je 10 kroků před ním, říká si: ,,Ten ježek je takový pitomec, on mi ho nepůjčí." Přijde k němu, zaklepe na dveře, ježek otevře celý ospalý a veverka zakřičí: ,,Tak si ho teda nech!"

opice O slepicích

Tři slepice si hrají na schovávanou. Jedna pyká a dvě se schovávají. První se schová do šopy a druhá do kurníku. Třetí počítá: ,,8, 9, 10... už jdu!" Jde a zakopne o klacek položený na zemi. ,,Kurník šopa!" Schované slepice vylezou a volají: ,,To neplatí, ty ses dívala!"


Vložit komentář

Zpracovávám data

soutěž

Přihlášení

Zpracovávám data

Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se

Anketa

Jaký hmyz nesnesete v pokoji?
  3% (68)
  8% (196)
  1% (36)
  1% (36)
  1% (19)
  17% (423)
  68% (1649)

Hlasovalo 2427 lidí

Všechny ankety

Aktuality

17. 06. 2016

Kdo vede v anketě o nesnesitelném hmyzu v pokoji

V anketě jednoznačně vede Sršeň obecná, která předběhla dokonce i berušku! :-) Není se čemu divit. Kdo by se nebál tohoto 21-35 mm velkého...Více zde

22. 11. 2015

Vítězové soutěže: Poznejte živočicha

Děkujeme všem účastníkům soutěže: Poznejte živočicha na fotografii, která proběhla na facebooku. Gratulujeme vítězům k výhře...Více zde

01. 07. 2015

Nový autor článků

Od dubna letošního roku, přispívá na Živočicha svými články nový autor Petr Šopejstal. K dnešnímu dni vytvořil několik...Více zde

navštivte ZOO

útulky v ČR

Živočich na sociálních sítích


Twitter


TOPlist


© 2010 - 2015 Živočich.com

Webdesign Strita.Design and CMS: www.vades.cz