S úsměvem 28

04. 10. 2012 Kateřina Barabášová Úsměvy živočicha 2604x 0
S úsměvem 28 Na Erwana se za posledních pár měsíců mediálně pozapomnělo. Alespoň takového pocitu nabyl náš zvířecí kolega. Rozhodl se vyrazit na reklamní a divadelní konkurz. Reklamy na léky, oční čočky, nové kabelky či lahodné čokolády. Kam ale dosadit opičáka? Banány? Kdepak!

 

Erwan získal nabídku na prezentaci lifestylové módní značky. Na molech jej sic nespatříte, zato časopisy se budou hemžit Erwanovými fotografickými vylomeninami. Zeptali jsme se jej proto, jakým způsobem získal pozici a jak zapůsobil na porotu. ,,Víte, od přírody jsem charismatická natura. V dané chvíli jsem jen uvolnil průchod vlastnímu šarmu a kouzlu osobnosti a improvizoval.Příště toužím po obsazení do filmu."


 

,,Ha! Našel jsem čtyřlístek!"

 

Vtip o pandě

Zdroj:Flickr,,Výraz je dobrý...jen poprosím o trochu více lesku v očích."

 

Vtip o kočce

Zdroj:Flickr

 


 

opice O šnecích

Potkají se dva šneci a jeden říká tomu druhému: ,,Představ si to, před půl rokem mi utekla žena i s dítětem a já je ještě támhle vidím."

opice O lvovi a zvířatech

Jde lev a potká želvu a zeptá se:,,Kdo je pánem zvířat?" ,,No přece ty, lve," odpoví se strachem želva. Lev jde dál a potká supa. ,,Hej, ty ptáku vopelichanej, kdo je pánem zvířat?" ,,Ty, lve," odpoví sup. Lev jde dál a ptá se i dalších zvířat a všechna mu odpoví stejně. Až najednou se zeptá slona: ,,Hej, ty ušoune ošklivej, kdo je pánem zvířat?" Slon se naštve, chytne lva chobotem, svalí jej na zem a pustí jej. Lev po pěti minutách vstane a povídá:  ,,No, nemusíš se hned tak rozčilovat, když něco nevíš."

opice O kůzlátkách a vlkovi

Maminka říká kůzlátkům: ,,Kůzlátka neotvírejte nikomu !" Za chvíli jak maminka odešla přišel vlk a říká : ,,Otevřete kůzlátka, já jsme vaše maminka a nesu vám mlíčko." Chvíli bylo ticho a pak se kůzlátka zasmála a řekla: ,,I ty hloupý vlku, od té doby, co je mléko dražší, kupujeme jen COCA - COLU!"


Vložit komentář

Zpracovávám data

soutěž

Přihlášení

Zpracovávám data

Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se

Anketa

Jaký hmyz nesnesete v pokoji?
  3% (68)
  8% (196)
  1% (36)
  1% (36)
  1% (19)
  17% (423)
  68% (1649)

Hlasovalo 2427 lidí

Všechny ankety

Aktuality

17. 06. 2016

Kdo vede v anketě o nesnesitelném hmyzu v pokoji

V anketě jednoznačně vede Sršeň obecná, která předběhla dokonce i berušku! :-) Není se čemu divit. Kdo by se nebál tohoto 21-35 mm velkého...Více zde

22. 11. 2015

Vítězové soutěže: Poznejte živočicha

Děkujeme všem účastníkům soutěže: Poznejte živočicha na fotografii, která proběhla na facebooku. Gratulujeme vítězům k výhře...Více zde

01. 07. 2015

Nový autor článků

Od dubna letošního roku, přispívá na Živočicha svými články nový autor Petr Šopejstal. K dnešnímu dni vytvořil několik...Více zde

navštivte ZOO

útulky v ČR

Živočich na sociálních sítích


Twitter


TOPlist


© 2010 - 2015 Živočich.com

Webdesign Strita.Design and CMS: www.vades.cz