S úsměvem 4

11. 03. 2012 Kateřina Barabášová Úsměvy živočicha 3505x 0
S úsměvem 4 Tak už je prý na mizině a vrací se domů. A nám do redakce. Erwan nás baví! Probůh, to ve Francii roztočil všechny své úspory?! Je to vskutku bohém! Opičák nám tentokrát zasílá krátkou reportáž a několik snímků z francouzského zvířecího filmového festivalu v Cannes. Ten se koná již od roku 1946 na francouzské riviéře. Každoročně zde vystupuje řada celebrit jakými jsou bernardýn Beethoven, Komisař Rex, Lassie, kosatka Willy či Cheetah z Tarzana a mnoho dalších.

 

Erwan si obstaral novinářskou V.I.P. kartičku do zákulisí. Měl tak možnost setkat se s celebritami naživo. Svou návštěvu popsal:,,I hvězdy mají své dny. Dnes jim není moc do řeči. Na všechny podezřele dopadla jarní únava. Nebo jsou dlouhá vyspávání důkazem divokých nočních večírků? Kdo ví." Erwan se nevázanou konverzaci snažil opepřit několika vtipy, které si připravil, aby hvězdy oslnil. Jak je vidno, ani do smíchu dvakrát nikomu nebylo. I my v redakci soudíme, že svět celebrit je očividně dosti náročný. Jen aby tomu našemu kočovníkovi nepovyrostl nosánek. Na druhou stranu, když už zamířil tak daleko do francouzských končin, proč by to nemohl zkusit i u filmu?


 

,,Ježkovy oči, ta jarní únava mě vážně ubíjí!"

 

Spící kočkaZdroj: Flickr


 

,, Hele Miku, mám takovej divnej pocit, že nás někdo sleduje."-

,,Georgi, neblázni, vždyť jsme nejlepší bodyguardi na tomdle zpropadeným světě."

 

Spící pes a dvě kočky

Zdroj: Flickr

 


 

opice O medvědovi a zajíci

Zajíc jede na koloběžce a potká opilého medvěda. ,,Kde jsi ji vzal?“ ptá se medvěd. ,,Nepiji, a proto ušetřím“, odpoví zajíc. Další den jede zajíc na kole a potká opilého medvěda. ,,Kdepak jsi to vzal?“-,,To víš, nepiji a tak ušetřím. Třetí den jede zajíc v BMW a spatří medvěda ve vrtulníku. ,,Kde jsi to vzal?“, ptá se zajíc.- Ale to víš, vrátil jsem láhve!"

opice O krysách

Přijdou dvě krysy do prodejny s televizory. Prodavač: „Tak co, milé zákaznice, černobílou nebo barevnou?” Krysy odpoví: „To je jedno. Hlavně aby měla hodně kanálů.”

opice O psovi, volovi a kohoutovi

Kohout, pes a vůl přijdou k předsedovi JZD s výpovědí. Předseda se diví, proč chtějí všichni najednou odejít.  A tak zvířátka vysvětlují. Kohout povídá: ,,Kokrhám už ve tři hodiny a lidi přijdou do práce stejně až v jedenáct. Koho by taková práce bavila?” Pes povídá: “Já tady přes noc hlídám a lidi si klidně kradou ve dne. Koho by taková práce bavila?” A vůl povídá: “Podívej, předsedo, když jsi tady ty, tak já už tu přece být nemusím.”


 

festival v Cannes

Vložit komentář

Zpracovávám data

soutěž

Přihlášení

Zpracovávám data

Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se

Anketa

Jaký hmyz nesnesete v pokoji?
  3% (68)
  8% (196)
  1% (36)
  1% (36)
  1% (19)
  17% (423)
  68% (1649)

Hlasovalo 2427 lidí

Všechny ankety

Aktuality

17. 06. 2016

Kdo vede v anketě o nesnesitelném hmyzu v pokoji

V anketě jednoznačně vede Sršeň obecná, která předběhla dokonce i berušku! :-) Není se čemu divit. Kdo by se nebál tohoto 21-35 mm velkého...Více zde

22. 11. 2015

Vítězové soutěže: Poznejte živočicha

Děkujeme všem účastníkům soutěže: Poznejte živočicha na fotografii, která proběhla na facebooku. Gratulujeme vítězům k výhře...Více zde

01. 07. 2015

Nový autor článků

Od dubna letošního roku, přispívá na Živočicha svými články nový autor Petr Šopejstal. K dnešnímu dni vytvořil několik...Více zde

navštivte ZOO

útulky v ČR

Živočich na sociálních sítích


Twitter


TOPlist


© 2010 - 2015 Živočich.com

Webdesign Strita.Design and CMS: www.vades.cz