Úsměvy živočicha

S úsměvem 8

19. 04. 2012 Kateřina Barabášová Úsměvy živočicha 3481x 0
S úsměvem 8
Sotva sluníčko vystrčilo první růžky, opičák přišel s nápadem vyrazit k vodě! Chce prý chytit první bronz. Jak pošetilé! S potutelným úsměvem jsme zamáčkli slzu pobavení. Erwan oprášil letní náčiní - sbalil lehátko, plavky a opalovák. A tak se šlo. Věru, dokonce nebyl prvním návštěvníkem vyhledávajícím vodní radosti, jehož pobláznil sluneční dotek. Ve vodě se koupaly tisíce ryb. Tuleni toužebně prosili mámy, aby si také smočili ocasy. Ale jaképak koupání!
Více zde

S úsměvem 7

11. 04. 2012 Kateřina Barabášová Úsměvy živočicha 2935x 0
S úsměvem 7
A tentokrát má po ptákách! Jarní skotačení na stromech si vybralo svou daň. Opičák prováděl vylomeniny, upadl a polámal si ruku. A tak se ošetřovalo, běhalo a uklidňovalo, snášelo modré z nebe, a to vše pro jednu opičí rozpustilost. Momentální zdravotní stav ovšem nedá dobrodružné duši spát. A tak, když už ne na druhý konec světa, Erwan navštívil alespoň své staré psí a kočičí známé z okolí.
Více zde

S úsměvem 6

31. 03. 2012 Kateřina Barabášová Úsměvy živočicha 2613x 0
S úsměvem 6
Jaro je v plném proudu. Náš opičák vyrazil mapovat terén. Při procházce v parku spatřil neobvyklý milenecký pár a veselé duo šneků. A koho nepotkal. Kalin Woodsovou, známou kočičí herečku. Erwan a jeho prořízlá pusa! Nemeškal situace a řekl si o podpis. Herečka jím byla natolik okouzlena, že jej pozvala domů a ukázala mu své slavné monografie. A tak se vyklubalo zase o přátelství víc. Doufejme, že v tom nebude žádná všivárna.
Více zde

S úsměvem 5

17. 03. 2012 Kateřina Barabášová Úsměvy živočicha 3182x 0
S úsměvem 5
Hurá! Opičák dorazil domů – k nám do redakce! A že mu to trvalo. Pár úsměvů, chvíle štěstí, slzy dojetí, jedno bouchnuté šampaňské a bujará oslava na přivítání. Erwan nám z Francie kromě houfu zážitků přivezl i kopu dárků. A tak na nás ihned spustil francouzsky, a proto jsme nemohli odmítnout ani srdečné pozvání na večeři alá francouzská kuchyně. Ani ve snu by nás nikdy nenapadlo, že nám opičák bude jednou servírovat baskické fazole.
Více zde

S úsměvem 4

11. 03. 2012 Kateřina Barabášová Úsměvy živočicha 3450x 0
S úsměvem 4
Tak už je prý na mizině a vrací se domů. A nám do redakce. Erwan nás baví! Probůh, to ve Francii roztočil všechny své úspory?! Je to vskutku bohém! Opičák nám tentokrát zasílá krátkou reportáž a několik snímků z francouzského zvířecího filmového festivalu v Cannes. Ten se koná již od roku 1946 na francouzské riviéře. Každoročně zde vystupuje řada celebrit jakými jsou bernardýn Beethoven, Komisař Rex, Lassie, kosatka Willy či Cheetah z Tarzana a mnoho dalších.
Více zde

S úsměvem 3

04. 03. 2012 Kateřina Barabášová Úsměvy živočicha 3332x 0
S úsměvem 3
To se dalo čekat! To je celý on. Erwan se nám z Francie jen tak nevrátí. Snad tam nezůstane navěky! Prý se mu tam tuze líbí. A nám začíná být smutno. Opičák jedna všivá! Alespoň nám do redakce poslal milý e-mail. Erwan tentokráte vyrazil i za kulturou. Vydal se na koncert slavné pianistky Nory v Provence.
Více zde

S úsměvem 2

28. 02. 2012 Kateřina Barabášová Úsměvy živočicha 3222x 0
S úsměvem 2
Sotva sluníčko vystrčilo první růžky, opičák přišel s nápadem vyrazit k vodě! Chce prý chytit první bronz. Jak pošetilé! S potutelným úsměvem jsme zamáčkli slzu pobavení. Erwan oprášil letní náčiní - sbalil lehátko, plavky a opalovák. A tak se šlo. Věru, dokonce nebyl prvním návštěvníkem vyhledávajícím vodní radosti, jehož pobláznil sluneční dotek. Ve vodě se koupaly tisíce ryb. Tuleni toužebně prosili mámy, aby si také smočili ocasy. Ale jaképak koupání! Erwan se vydal střemhlav vlnám, ovšem v momentě, když natáhl nohy do vody, polil jej mráz po celém těle. A tak se šlo zpátky domů, do teploučka. Po cestě zpátky mu pekně vyhládlo. Stavil se proto do řeznictví na kousek salámu. Potkal tam neuvěřitelně chytrého psa. Méně příjemným zážikem byla nehoda na silnici, jež se udála poté.
Více zde

S úsměvem 1

21. 02. 2012 Kateřina Barabášová Úsměvy živočicha 4954x 0
S úsměvem 1
Inu maskot naší redakce, šimpanz Erwan, je od přírody veselá kopa. Dobrák od kosti, na jednom místě neposedí. A to je samá lesní procházka, schovávaná s Tarzanem nebo túra do jiných džunglí. Abychom mu jen kupovali nové boty! Při svých putovních cestách za zvířecím světem zaslechl mnohé a spatřil usměvavé situace, s nimiž se touží podělit. A protože je to lišák stará mazaná, neustále se nás snaží přelstít. Erwanovi není radno věřit. Pozor na něj!
Více zde


soutěž

Přihlášení

Zpracovávám data

Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se

Anketa

Jaký hmyz nesnesete v pokoji?
  3% (68)
  8% (196)
  1% (36)
  1% (36)
  1% (19)
  17% (423)
  68% (1649)

Hlasovalo 2427 lidí

Všechny ankety

Aktuality

17. 06. 2016

Kdo vede v anketě o nesnesitelném hmyzu v pokoji

V anketě jednoznačně vede Sršeň obecná, která předběhla dokonce i berušku! :-) Není se čemu divit. Kdo by se nebál tohoto 21-35 mm velkého...Více zde

22. 11. 2015

Vítězové soutěže: Poznejte živočicha

Děkujeme všem účastníkům soutěže: Poznejte živočicha na fotografii, která proběhla na facebooku. Gratulujeme vítězům k výhře...Více zde

01. 07. 2015

Nový autor článků

Od dubna letošního roku, přispívá na Živočicha svými články nový autor Petr Šopejstal. K dnešnímu dni vytvořil několik...Více zde

navštivte ZOO

útulky v ČR

Živočich na sociálních sítích


Twitter


TOPlist


© 2010 - 2015 Živočich.com

Webdesign Strita.Design and CMS: www.vades.cz