Podmínky registrace

 1. Provozovatelem internetového serveru zivocich.com je Alan Truhlář, se sídlem na Gregoráku 11, Dobrá Voda u Č. Budějovic, PSČ 373 16, IČ 650 47 028, dále jen provozovatel.
 2. Služby tohoto serveru jsou poskytovány provozovatelem. Registrovaným uživatelům umožňují vkládání obrazové a textové informace. Uživatelé mohou pomocí serveru data zobrazovat či s nimi jinak manipulovat.
 3. Uživatel je obeznámen o možnosti zneužívání osobních informací, jež dobrovolně poskytne na server, prostřednictvím třetích osob. Provozovatel v tomto případě nenese žádnou odpovědnost za případné zneužití informací třetími osobami.
 4. Do kompetence provozovatele je mimo jiné zahrnuta i manipulace s údaji uživatele dle svého uvážení. Je zavázán k tomu, že je nebude zneužívat a poskytovat třetí osobě.
 5. Provozovatel není zodpovědný za pravdivost informací, které uživatel na serveru prezentuje.
 6. Provozovatel není zodpovědný za činnost uživatelů na serveru. Každý provozovatel je povinen využívat služeb serveru dle svého vědomí. Provozovatel nezodpovídá za využití služeb serveru. Provozovatel nezodpovídá za způsoby využívání serveru uživateli. Provozovatel nezodpovídá za zneužití služeb uživateli či dalšími osobami.
 7. Provozovatel nezodpovídá uživatelům či třetím osobám za škody, které mohou vzniknout v souvislosti s využíváním služeb serveru.
 8. Provozovatel je povinen v rámci svých možností provozovat server co nejlépe.
 9. Uživatel je povinen seznamovat se s novým zněním podmínek. Pokud uživatel nadále využívá serveru služeb, provedené změny podmínek služeb je povinen akceptovat.
 10. Provozovatel si vyhrazuje právo na chyby v textu.
 11. Server zivocich.com umožňuje uživatelům, tedy soukromým osobám a podnikatelským subjektům, bezplatně zveřejňovat a vyhledávat nabídky a poptávky týkající se zvířecí inzerce.
 12. K využívání služeb na serveru zivocich.com je zapotřebí mít platný login. K získání loginu se musíte zaregistrovat do služby s platnou emailovou adresou a validním heslem. Jako uživatelé jste povinni držet Vaše přihlašovací údaje v tajnosti a odpovědni za veškeré úkony učiněné pod Vašimi přihlašovacími údaji.
 13. Na serveru zivocich.com je povoleno inzerovat pouze inzerci a služby týkající se zvířat. Jiná inzerce bude bez upozornění vymazána.
 14. Platnost doby inzerátu je omezena na 90 dnů.
 15. Určitý inzerát může být inzerován pouze v jedné kategorii, do níž patří.
 16. Dva stejné inzeráty jsou duplicitní, tudíž starší verze inzerátu je vymazána.
 17. V právech provozovatele je i provádění nezbytných změn v inzerátu. Inzerát nemusí být zveřejněn na základě provozovatele. Může být z nabídky odstraněn, je-li v rozporu s platnými zákony ČR či všeobecnými podmínkami serveru zivocich.com.
 18. Provozovatel serveru je zprostředkovatelem mezi prodávajícím a kupujícím. Provozovatel nezodpovídá za obsah inzerátu a neručí za jeho pravost či kvalitu nabízených služeb.
 19. Uživatel na server nesmí vkládat data, ke kterým nemá autorská práva či není jejich vlastníkem.
 20. Uživatel může k inzerátům do příslušné kolonky vložit odkaz na své webové stránky či na video ze serveru youtube.com. Uživatel nesmí k inzerátům vkládat URL adresy, HTML značky.
 21. Uživatel je povinen akceptovat podmínky serveru. Data nesmí upravovat, kopírovat či reprodukovat dále.
 22. Provozovatel serveru nezodpovídá za obsahy uživatelských fotogalerií.
 23. Provozovatel dle svého uvážení rozhoduje o přesunu fotogalerie do jiné kategorie v případě, že zvolená kategorie uživatele neodpovídá zařazení do správné fotogalerie.
 24. Uživatel má právo využívat služby pouze k zákonným činnostem. V případě nezákonné činnosti se provozovatel distancuje od odpovědnosti za fotogalerie či za jiné informace přidané uživatelem.
 25. Formát fotografií je omezen koncovkou .jpg, .png, .gif. Velikost fotografií je omezena 585 kb.
 26. Fotografie, související s inzeráty, nesmí porušovat morální standart. Nesmí být vulgární, drastické, klamavé.
 27. Uživatel využívá služeb serveru takovým způsobem, aby nepoškodily, nepřetížily či jinak nezhoršily funkčnost serveru. Přístup uživatele je omezen jen na veřejné informace. Uživatel nesmí získávat informace o heslech k fotogaleriím, ani o neveřejných informacích.
 28. Držitelem autorských práv fotografií musí být uživatel, který fotografie vložil. Majitelem obrázků tedy není provozovatel.
 29. Provozovatel si vyhrazuje právo na odstranění fotogalerií, které nejsou navštěvovány.
 30. V případě, že uživatel zjistí jakékoliv zneužití obsahu stránek zivocich.com, souhlasí s tím, že nás o dané skutečnosti bude ihned informovat.
 31. Provozovatel má právo kdykoli měnit znění těchto podmínek. Změna je platná zveřejněním těchto podmínek na serveru.
 32. Tyto všeobecné podmínky nabývají platnosti jejich zveřejněním.

Poradna

Eshop Živočich

Eshop Živočich

Seznam reklama

Bannery Živočicha

Bannery Živočicha

Invia reklama

soutěž

Přihlášení

Zpracovávám data

Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se

Anketa

Jaký hmyz nesnesete v pokoji?
  9% (66)
  23% (179)
  4% (32)
  4% (30)
  2% (17)
  51% (392)
  6% (49)

Hlasovalo 765 lidí

Všechny ankety

Aktuality

17. 06. 2016

Kdo vede v anketě o nesnesitelném hmyzu v pokoji

V anketě jednoznačně vede Sršeň obecná, která předběhla dokonce i berušku! :-) Není se čemu divit. Kdo by se nebál tohoto 21-35 mm velkého...Více zde

22. 11. 2015

Vítězové soutěže: Poznejte živočicha

Děkujeme všem účastníkům soutěže: Poznejte živočicha na fotografii, která proběhla na facebooku. Gratulujeme vítězům k výhře...Více zde

01. 07. 2015

Nový autor článků

Od dubna letošního roku, přispívá na Živočicha svými články nový autor Petr Šopejstal. K dnešnímu dni vytvořil několik...Více zde

navštivte ZOO

útulky v ČR

Živočich na sociálních sítích


Twitter


TOPlist


© 2010 - 2015 Živočich.com

Webdesign Strita.Design and CMS: www.vades.cz